Tohle už je taky historie. David se i s kocourem odstěhoval a já si konečně můžu doma dělat co chci.  Tak nedělám nic. To dá nejmíň práce 🙂


Kámoše můžu rozdělit na ty běžné (cca 96%) a méně standartní (cca 4%).
Kamarádi? Béďa, Notorick, Burďoch, Václav, David Čáp, vladiMír, Vladimír, Edison, Tomáš, Ondřej, Balvan, Radek, Slaďoch, Klička, Míšánek, Myšáček, Karel I., Karel II., Příba, Adam, Ivánek, Nasa, P.D., Kydla, Honza, Milan, Kubbi, Martin, Pinky, Pája, Tomáš Dobner, Zdeněk, Jarda, Viktor a celý LoFo Team, Hynek, Kuba, Agonio, TaZ, Goofy, taky Martin Asok Kosa… No a samozřejmě i Karel, Martin, Soby, Ondřej a Musicmafia.

Někdy neni lehký přijít na to, jestli je to známej, obchodní partner nebo kamarád. Spolehlivě se to poznává, když je člověk v pr… Ale já mam tu smůlu, že mam to štěstí, že jsem už dost dlouho tuhle možnost hodnocení neměl.

A z těch méně častých Renda, Otík, Petr, Vladimír, Jirka, Lukáš, David, Martin a Honzové: MiG, Janek, Jenda, Jeníček, Honza, Honzík a v současnosti hlavně Jirka, František, Jirka a především Jakub.

Ale mám taky kamarádky: Helenku, Zdeničku, Terezku, Barborku…

Kamarádů mám docela dost. Bylo jich ještě mnohem víc, ale pak jsem jel jednou stopem do Klatov, potom jsem byl 3,5 měsíce v nemocnici a kdyľ jsem se vrátil, tak kámoši zmizeli. Zmizeli spolu s objevyvším se nedostatkem peněz v mé peněžence. Zůstalo jich pár, pár přibylo. Není jich tolik, jako dřív, ale zase se na ně můžu spolehnout. Doufám, že i oni na mne…

Docela mě dostal můj kamarád Sladoi!ch. To si hraju před léty v Céčku a přijde kluk, co vypadá jako skin, že chce něco zahrát. Ale nevypadne z něj ani Landa, ani Orlík, ale Švihadlo. Pak jsme se potkali ještě párkrát a já mám teď hodně dobrýho kámoše, co je sharp skinhead, kterej se kamarádí i s pankáčema, nesnáší fašisty, našel si holku a občas mě dá pusu. To je na heterosexuálního skina skvělej výkon. I když on už vlastně skin neni, je teď voják

Nemůžu vynechat Balvana. Hrál jsem v Céčku na Doubravce a přišlo tlusté dítě, že hraju blbě. Nejdřív jsme se hádali, pak chlastali, po nějaké době se ke mě nastěhoval, začal hrát, pak jsme se zase nesnášeli, už se opět snášíme. Teď moc nehraje, stihnul se ale oženit, rozvést, prodávat vodovodní baterie, pracovat v porodnici a nakonec se někam vypařil.

A pak se taky konečně objevilo pár kamarádů gayů. To mě taky moc pomohlo, bouračka mě vytáhla z chlastání a díky tomu, že jsem poznal pár kluků, jsem se k tomu nevrátil. Ale dva kluci pro mě znamenají víc, neľ ti ostatní. První je Renda, díky němu jsem se vrátil pořádně k muzice a včas se chytil toho vlaku, který kolem mne projížděl. Navíc od té doby, co se kamarádí s Otíkem mě tahle dvojice (zatím jako jediná na světě:-( ) dokazuje, že to jde. A ten druhý? Díky Honzíku! Vlastně děkovat tě nemusím, zaplatil jsem za tvou pomoc dost.

Ale láska, ta jen občas okolo mne proběhne a většinou se, mrcha jedna, nezastaví ani na kus řeči…:-)))
V poslední době je asi na dovolené, jestli na Seychelách nebo někde jinde, těžko říct…

Tohle jsem napsal už před pár roky. A nic se nezměnilo. Ti lidé, kteří mají místo v mém srdci tam pořád jsou. I když je už třeba pár let nevidím nebo potkávám jen na FB nebo iboys. Na přátelství čas vliv nemá. Jeden Honzík se z mého život ztratil. Chtěl to, tak se to stalo. Ale pár jiných je na tom tak, že se vidíme jednou za rok, dva, ale ta časová mezera na naše přátelství vliv nemá.
A taky mám kamaráda z donucení. Ale donutil jsem se k tomu sám a dobrovolně, protože nic víc než přátelé být nemůžeme. (to si myslí on :-))
A taky už nějaký ten rok bydlíme v mém bytě dva, resp. tři: Já můj pes Julius a David, můj herosexuální kamarád David. Potkal jsem ho jako barmana, rok ho přesvědčoval, aby se jako vyučený aranžér vykašlal na práci v nonstopu a dal tose mnou a Sobem dohromady v Reklamních závodech. To se nakonec povedlo a taky se pak přestěhoval z ubytovny ke mě. A jsem rád, že je studenej, protože se nám do pracovně-přátelských vztahů aspoň neplete zcela iracionální a neovladatelná láska. O to se máme radši.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..